لوازم جانبی

نکاتی که در خرید لوازم جانبی باید مورد توجه قرار گیرند

لوازم جانبی تلفن همراه از جمله مواردی است که کمتر کسی نیاز به آن پیدا نمی کند و افراد با استفاده از لوازم جانبی موبایل می توانند کارایی وسیله الکترونیکی خود را افزایش دهند. در واقع خرید لوازم جانبی در اغلب موارد از خود گوشی هم حساس تر است و نیاز به دقت نظر بالایی دارد.د ر این مقاله به بررسی ...

نکاتی که در خرید لوازم جانبی باید مورد توجه قرار گیرند

لوازم جانبی تلفن همراه از جمله مواردی است که کمتر کسی نیاز به آن پیدا نمی کند و افراد با استفاده از لوازم جانبی موبایل می توانند کارایی وسیله الکترونیکی خود را افزایش دهند. در واقع خرید لوازم جانبی در اغلب موارد از خود گوشی هم حساس تر است و نیاز به دقت نظر بالایی دارد.د ر این مقاله به بررسی چند نکته مهم در مورد خرید لوازم جانبی می پردازیم.

اصالت لوازم جانبی

اصل بودن لوازم جانبی خریداری شده بسیار مهم است چرا که به طور مستقیم با تلفن همراه و یا هر وسیله الکترونیکی شما در ارتباط است و ممکن است صحت و سلامتی وسیله الکترونیکی شما را تحت الشعاع قرار دهد. و علغاوه بر این که استفاده از لوازم جانبی تقلبی نیاز شما را برآورده نمی کند بلکه می تواند زیان های جدی برای گوشی موبایل شما به همراه داشته باشد. در واقع کمپانی های سازنده لوازم الکترونیکی مانند گوشی موبایل و تبلت و ... به هنگام طراحی و ساخت لوازم جانبی به نکات مهمی اعم از استاندارد لوازم جانبی توجه می کنند و این در حالی است که کمپانی های غیراستاندارد هیچ توجهی به این نکات ندارند و تمام تلاش و تمرکز خود را بر روی ایجاد هرچ بیشتر شباهت تولیدات خود به محصولات اصلی می گذارند. و این به نوبه خود نکته منفی به حساب می آید.

قیمت لوازم جانبی اصل

باید به این نکته توجه کنیم که شرکت های تولید کننده لوازم جانبی که صاحب برند هستند قطعا برای تولید ذمحصولات خود تلاش لازم را برای ارائه بهترین کیفیت می کنند بنابراین ممکن است شما برای تهیه لوازم جانبی اصل مجبور به صرف هزینه بیشتری در مقایسه با لوازم جانبی تقلبی باشید اما نباید این امر را نادیده گرفت که طول عمر و کیفیت کالای تقلبی حتی شاید تا یک سوم کالای اصلی هم نباشد. مهم ترین دلیل تأکید کمپانی های معتبر در استفاده از لوازم جانبی اصل، امنیتی است که این کالاها برای کاربران ایجاد می کنند، به طور مثال استفاده از باتری تقلبی در گوشی تلفن همراه برابر با استفاده از یک بمب ساعتی برای کاربران خواهد بود. لوازم جانبی اورجینال در مقایسه با موارد فیک و تقلبی از عملکردی بهتر، سرعتی بالاتر و کیفیت و ماندگاری بیشتری برخوردار هستند.

لوازم جانبی ضروری

امروزه با گسترش ارتباطات و پیشرفت رسانه های اجتماعی نظیراینستاگرام ، تلگرام و واتس اپ استفاده از گوشی موبایل و تبلت چندین برابر گذشته شده و سن استفاده از لوازم الکترونیکی مثل گوشی موبایل به سنین مدرسه هم کشیده شده است. بنابراین استفاده از گوشی موبایل و بالطبع استفاده از لوازم جانبی موبایل امری انکار ناپذیر است و استفاده از آن ها به عنوان مکمل کننده گوشی تلفن همراه یک امر مشخص و واضح است. با پیشرفت تکنولوژی و افزایش اطلاعات در عصر حاضر، افراد به فضای بیشتری برای ذخیره سازی اطلاعات نیاز دارند. اگرچه ممکن است حافظه های داخلی تلفن همراه این فضا را برای کاربران فراهم کنند اما نگه داشتن حجم زیادی از این اطلاعات در کنار هم تنها با تکیه بر حافظه داخلی ممکن است کمی زیاده خواهی باشد، در نتیجه استفاده از یک کارت حافظه خارجی می تواند بسیار سودمند و مفید واقع شود. در نتیجه کاربران می توانند تنها در مواقع نیاز این حافظه های خارجی را به گوشی موبایل خود متصل کنند تا ضمن انجام این کار، کارایی و سرعت تلفن همراهشان مدام تحت تأثیر حجم زیاد اطلاعات قرار نگیرد.از جمله لوازم جانبی بسیار ضروری که استفاده از آن در الویت قرار دارد گلس و قاب محافظ گوشی موبایل است. در هنگام خرید گوشی موبایل، تهیه یک عدد قاب برای حفاظت از گوشی امری ضروری است. قاب هایی که علاوه بر محافظت از گوشی تلفن همراه در برابر ضربه های ناگهانی، زیبایی خاصی به ابزار شما می بخشند. اگر چه کیفیت گوشی های تلفن همراه روز به روز در حال افزایش است و تبلیغات و هزینه های زیادی برای مقاوم سازی آن ها انجام می شود اما باز هم احتمال آسیب این دستگاه های گران قیمت را نباید نادیده گرفت. خرید یک کاور و قاب زیبا گوشی شما را از آسیب های زودهنگام و هزینه بر نجات خواهد داد.

هندزفری ها، باتری موبایل، پاوربانک، مونوپاد و … از دیگر لوازم جانبی موبایل هستند که این روزها نقش پر رنگی در بین دیگر لوازم جانبی پیدا کرده اند. این ابزار و لوازم جانبی، بسیاری از نیازهای کاربران در شرایط مختلف را برآورده کرده و کارها را برای آن ها راحت تر کرده اند.

بیشتر

لوازم جانبی 

( 3 محصول وجود دارد )