سامسونگ | Samsung

تاریخچه کوتاهی از گوشی های موبایل Samsung

به یاد آوردن زمان هایی که  گوشی های موبایل Samsung جزو مهمی از زندگی مدرن ما نبودند دشوار است. غولهای تکنولوژی کره جنوبی این مسیر را با تولید محصولات فراوانی به سرعت طی کردند و با این کاراعتماد مارا به خود جلب کرده اند اما در واقع طولی نکشید که به تازه ها در بازار گوشی موبایل تبدیل شدند و در مقابل شرکت ...

تاریخچه کوتاهی از گوشی های موبایل Samsung

به یاد آوردن زمان هایی که  گوشی های موبایل Samsung جزو مهمی از زندگی مدرن ما نبودند دشوار است. غولهای تکنولوژی کره جنوبی این مسیر را با تولید محصولات فراوانی به سرعت طی کردند و با این کاراعتماد مارا به خود جلب کرده اند اما در واقع طولی نکشید که به تازه ها در بازار گوشی موبایل تبدیل شدند و در مقابل شرکت های دیگر Apple  و Nokia  قد علم کردند.شرکت Samsung از بزرگترین شرکت های شناخته شده سراسر جهان است که اخیرا همه ما با آن آشنایی کامل داریم و از محصولات آن که محبوب ترین آنها گوشی های موبایل هوشمند شرکت Samsung است، استفاده می کنیم و این شرکت هر سال چند محصول جدید را رونمایی و به بازارهای جهانی عرضه می کند که هر سال با استقبال فراوانی از سراسر دنیا روبرو میشود.

نخستین گوشی موبایل Samsung_SH-100

به لحاظ فنی SH_100 نخستین گوشی موبایل Samsung نیست، و تاریخ Samsung از زمانی آغاز میشود که شرکت خود را در سال 1938 تاسیس کرد و تا سال 1969 بخش الکترونیک خود را به پیش برد، اما نخستین گوشی موبایل Samsung به نام SH_100 در سال 1988 همزمان با بازی های المپیک در کشور کره  ساخته و عرضه شد.بزرگ بودن ابعاد این گوشی موبایل  و کوچک بودن صفحه نمایش آن یکی از مشخصه های بارز آن بود به گونه ای که نگهداری و حمل آن کار دشواری بود. اما این گوشی جزء لاکچری ترین گوشی ها در زمان خودش بود که امروزه برای داشتن یکی از این گوشی های موبایل باید حدود 5000 یورو هزینه کنید.

گوشی موبایل SGH_600 پا به اروپا میگذارد

به لحاظ فنی، نخستین گوشی موبایل Samsung که وارد اروپا شد گوشی موبایل SGH_200 بود، اما تعدادی از جانشینان آن عملکرد مناسبی در بازار نداشتند ، و در واقع SGH_600 بود که توانست در سپتامبر 1998 اعتبار کافی را به دست آورد. گوشی SGH_600 به واسطه طراحی ساده و تمیز، به مشتریان سطح بالا عرضه شده است. موفقیت آمیز بود_ و به خوبی به فروش رفت، جایزه ها را دریافت کرد و از این شرکت Samsung به فکربرداشتن گام بلند بعدی افتاد.گوشی موبایل Samsung Galaxy  اولین بار در سال 2009 عرضه شد، Samsung galaxy اصلی پس از اینکه از سیستم عامل android در گوشی های خود استفاده کرد گوشی موبایل Samsung را در صدر اذهان عمومی قرار داد.  

گوشی موبایل Samsung Galaxy S9 و S9 plus: بهترین گوشی های Samsung در زمان خود

نمایشگرهای ظریف و بینهایت گوشی های موبایل Galaxy S9Samsung  و S9 plusGalaxy همراه با بلندگوهای فراگیر برای داشتن کامل ترین تجربه کاربران ساخته شده است.وقتی صحبت به دوربین این گوشی ها میرسد، گوشی های موبایل Samsung Galaxy S9  و S9 plusGalaxy لنزهای دیافراگم دوتایی که عملکردی مانند چشم انسان دارد، که طبق نور دریافتی خود را تنظیم میکنند، به این معنی است که شما بهترین عکس ها را چه در نور روز و چه در تاریک شب خواهید برداشت.گوشی های موبایل Samsung Galaxy S9  و  S9 plus با دارا بودن صفحه نمایش بی نهایت و طیف جدید و دیدنی از رنگ ها ارزش دیدن و خریداری را دارد.  

جدیدترین گوشی های موبایل Samsung سال 2019

گوشی های موبایل Galaxy note 10 و Galaxy note 10 plus جدیدترین گوشی های موبایل Samsung  سال 2019 هستند.برخی از بهترین ویژگی های سری S گوشی های موبایل Samsung به سری note این گوشی های موبایل اضافه شده که نسبت به نسل قبل خود پیشرفت چشمگیری داشته اند. بر اساس آزمایشها و بررسی های آزمایشگاهای مشهور فناوری این گوشی های موبایل بهترین دوربین را در خود دارند و تعداد زیادی از رکوردها را در زمینه صفحه نمایش جابجا کرده است. Samsung همچنین بسیاری از عقب ماندگی های خود به خصوص در زمینه باتری و عکاسی در شب نسبت به رقبایدر این دو گوشی موبایل Samsung 2019 خود مرتفع کرده است.بیشتر

سامسونگ | Samsung 

( 36 محصول وجود دارد )
در صفحه